Az étlapot tanulmányozva nem világos, hogy a ragyogó művészek, sportolók "mit ettek" az egykori sörtékán. Tipikus olaszos és tipikus magyaros választék, bár az kétségtelen, hogy az elsőnek rendelt zuppa pavese (680 Ft) tényleg sokkal izgalmasabb, mint holmi erőleves. Az eredeti recept így fest: "A répákat, zellerszárat, hagymát feldarabolom, és egy lábasba teszem. Hozzáadom a megroppantott fokhagymagerezdeket, öt-hat szem borsot, és az aszalt paradicsomokat. A petrezselyemből, rozmaringból, zsályából, babérból, kakukkfűből kötök egy fűszercsokrot. Ráöntöm a húsalaplevet, megsózom, közepes fokozaton felforralom, majd kis lángon, gyöngyözve-forrva, 30 percig főzöm. Mikor kész, átszűröm egy másik edénybe a levest, és újra felforrósítom. Közben a kenyérszeleteknek levágom a héját, és háromszög alakúra vágom. Egy serpenyőben, vajon megpirítom mindkét oldalt." A Kis Itáliában kissé leegyszerűsítették a műveletet, fűszercsomónak nyoma nincs, a kenyérszelet nettó sajtos pirítós, de a dolog így sem reménytelen. Nem úgy a folytatás. Canelloni (1250 Ft) címén a túlfőtt tésztába leginkább löncshúsra emlékeztető valamit gyömöszöltek, ráadásul az egész meglehetősen ingadozó hőmérsékletű. Adtak hozzá brokkolit is, brrrr...
A továbbiakban inkább nem kockáztatunk: a közönséges Margherita pizza (980 Ft) valamivel jobb, mint amilyet a futár szállít, a tiramisu (580 Ft) szintúgy.
Hogy mindezek után mégis elégedetten távozunk, legfőképp a Kis Itáliában dolgozó felszolgáló hölgynek köszönhető. Olyan hangulatot teremt, mintha nem is vendéglőben, inkább vendégségben lennénk. Ott még a ropi és a pilótakeksz is képes örömet okozni.